Oddíl

TJSK PRAGUE je oddíl moderní a estetické skupinové gymnastiky. Vznik oddílu je datován k roku 2016 s tím, že se jedná o plynulou transformaci oddílu Sokol Žižkov I., která byla zapříčiněna nutností stěhování z původního místa působení. Náš oddíl je zaměřen na cvičení jednotlivkyň i společných skladeb, skupin estetické gymnastiky v jednotlivých věkových kategoriích, a to od nejmenších předškolních děvčátek až po dívky v juniorských a seniorských kategoriích.

Smyslem činnosti oddílu je nejen závodní činnost, ale především snaha vypěstovat v dívkách lásku k pohybu a hudbě.

- tréninkovou činnost v našem oddíle zabezpečují plně kvalifikované trenérky s dlouholetou praxí v moderní gymnastice. Pod jejich vedením již členky oddílu získaly několik titulů Mistryň České republiky a Přebornic Prahy i účast na MEJ a MS v Moskvě v estetické skupinové gymnastice. V současnosti v oddíle působí tyto trenérky a rozhodčí:

- Natalia Vorochobina - hlavní trenérka I. třídy, rozhodčí I.třídy

Daniela Tománková - trenérka III. třídy, rozhodčí I. třídy

Jitka Pomahačová - trenérka III. třídy, rozhodčí I. třídy

- Alexandra Berezina - trenérka III.třídy  a rozhodčí III.třídy

- Zuzana Bučková - baletní pedagog

Nábor - nových děvčátek, která se chtějí věnovat moderní gymnastice, probíhá v pondělí od 15,30hod do 17,00hod. a ve čtvrtek od 16,00 hod. do 17,00 hod. v tělocvičně TJ Sokol Karlín, Malého 319/1 (mapa).

S sebou budete potřebovat pouze oblečení umožňující dostatečný rozsah pohybu (legíny, tričko).

Vedení oddílu

Základním cílem všech, kteří se na vedení oddílu podílejí, je snaha o vytvoření co nejlepších podmínek pro trénink všech členek oddílu.

V areálu Sokola Karlín jsou nám k dispozici 2 velké tělocvičny, baletní sál, sauna i služby masérky.

Předsedkyně oddílu - Natalia Vorochobina

Hospodářka oddílu - Daniela Tománková

Comments are closed.