TJSK PRAGUE

Oddíl moderní gymnastiky TJSK Prague působí při Sokolu Karlín od roku 2016, nicméně historie našeho oddílu sahá hluboko až do roku 2011. Zaměřujeme se na cvičení jednotlivkyň i společných skladeb v jednotlivých věkových kategoriích a to od nejmenších předškolních děvčátek až po dívky v juniorských a seniorských kategoriích.

 

Naše filozofie

Smyslem činnosti oddílu je především snaha vypěstovat v dívkách lásku ke sportu, pohybu a hudbě.

 

Kvalitní zázemí

Tréninkovou činnost v našem oddíle zabezpečují plně kvalifikované trenérky a trenéři s dlouholetou praxí v moderní a estetické skupinové gymnastice. Pod jejich vedením již členky oddílu získaly několik titulů Mistryň České republiky a Přebornic Prahy. Mezi největší úspěchy našich závodnic patří bezesporu účast na Mistrovství Evropy juniorek v moderní gymnastice a finálová účast na Mistrovství světa v estetické skupinové gymnastice.

 

Účastníme se mezinárodních závodů

Náš oddíl se plně specializuje rovněž na estetickou skupinovou gymnastiku, která v mnohém vychází právě z moderní gymnastiky. Pravidelně se účastníme mezinárodních závodů, Světových pohárů a Mistrovství světa v estetické skupinové gymnastice. Naše závodnice patří ke světové špičce v tomto sportovním odvětví!

 

Přidejte se k nám kdykoliv!

Nábor pro nová děvčátka probíhá vždy na začátku školního roku, později pak v průběhu celého roku po předchozí telefonické domluvě.

 

Neváhejte a staňte se součástí našeho týmu!